Lída Horká - programy pro děti
Lída Horká – programy pro děti
↑ Nahoru

NEBE-PEKLO-RÁJ čerti na mlejnech pod nebeským dohledem

1.12.2021-2.12.2021

u Automatických mlýnů

Cena: 330 Kč

Přihlásit se

Co udělat, když se chcete přijít podívat?

1. Vyplnit přihlášku. Objeví li se v daném čase, který jste si vybrali Kapacita naplněna, vyberte si jiný čas, nebo se zapište do náhradníků. Zavolejte pak Lídě.

2. V přihlášce napsat hříchy a chválu na své ratolesti. Pozor přihlášku je potřeba zkontrolovat a potvrdit!!!

3. Počkat na potvrzovací email, kde vás vyzveme k zakoupení vstupenky.

4. Zakoupit vstupenku za dítě 330 Kč a za dospělého 65 Kč : teplý mošt v nebeském baru pro dítě, ovoce, perník, koláče, dáreček a celý program. V tuto chvíli se vaše rezervace stává platná.

5. Dobře se obléct a přijít na stanovený čas. ( Nechoďte dřív, ať nemrznete před pekelnou bránou)

Kudy vede cesta do pekla? 

U Automatických mlýnů za parkovištěm u Optimisty uvidíte světýlka, které vás dovedou k pekelnému ohni a čertu Uriášovi.Uriáš střeží pekelnou bránu. U ní se každý hříšník musí upsat peklu svým otiskem prstu. Pak teprve budete vpuště

ni do pekla.V pekle si čertice Líza zváží tíhu vašich hříchů jestli se do pekla hodíte.


Naši nezbední čertíci si pohrají s vašimi ratolestmi a pak vás bude čekat cesta k Luciferovi. Zde se rozhodne, zda-li vás pustíme z pekla.

Anděl Petronel se postará o vaše pohodlí na cestu k nebeské bráně, kde vás budou čekat andělé s Mikulášem. Budete-li umět potěšit anděly a Mikuláše pěknou písní, jistě neodejdete s prázdnou.

V nebi je krásně a pozvali jsme tam Tomáše s Drceným jablkem, který tam otevře Nebeský bár, budete se moc občerstvit lahodným teplým mokem, který je nejen pro děti. Dospěláci v případě ochutnání nebeského moku zanechají desátek .